NOWOCZESNE OŚWIETLENIE ZE SZKŁA

Mam przyjemność przedstawić Tobie, wyjątkowe, unikatowe szkło artystyczne zaprojektowane i wykonane w mojej pracowni. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja zaowocowały, profesjonalnymi projektami skupiającymi w sobie walory designu oraz sztuki.

Moje  rozwiązania z wykorzystaniem artystycznego szkła kryształowego, nadają wnętrzu nieszablonowy i magiczny charakter.

KRYSZTAŁOWE LAMPY

To nowa jakość, profesjonalne świetlne obiekty , dla których nazwa lampa czy żyrandol, wydaje się nie do końca precyzyjna. Realizuję je w szlachetnej, wymagającej ogromnej wiedzy, technice odlewu kryształu na wosk tracony. Dbam aby ich bryła z każdej ze stron była atrakcyjna, dobieram właściwe faktury , kolorystykę i w końcu umieszczam w nich światło, które rozproszone przez plejady mikroświatów uwięzionych w litym krysztale, przepięknie rozświetli przestrzeń, nadając jej niezwykły magiczny klimat . Doskonale będą się prezentować nad pięknym blatem Twojego stołu czy wyspą kuchenną.

W dzień są wyjątkowymi, unikatowymi rzeźbami, instalacjami, zapraszającymi światło do swego wnętrza, wieczorem zaś- stają się światłem.

Obecnie dostępne są dwie wersje : Cristal Light (z kompozycją z cytrynowych kryształów) oraz Monolith Light. Dla obu wersji  opracowany jest również wariant  do powieszenia w pionie np. w duszy schodów .